Дорогі друзі! Відправка замовлень по Україні відбувається в день замовлення до 17:00, після 17:00 - наступного дня.. 🌷 Доставка, Оплата

Кокосове масло для волосся

Останнім часом великої популярності набуває кокосова олія. Дівчата шукають альтернативні засоби для догляду за собою, які не містять шкідливих домішок. Одним із таких засобів можна вважати кокосове масло. І хоча косметологи не рекомендують використовувати її як заміну крему для обличчя (адже кокосова олія дуже забуває пори, що призводить до появи висипань), як маска для волосся вона є чудовою альтернативою купленим маслам сумнівної якості.

 

 Кокосова олія добре зволожує сухі кінчики, не випускає природну вологу з волосся, оберігає її від шкідливого впливу сонячних променів і солоної води (що дуже актуально влітку), робить волосся сильнішим і еластичнішим. У мережі можна знайти безліч різних рецептів масок із використанням цього диво-олії. Дівчата стверджують, що воно є чудовим засобом навіть у боротьбі з лупою! Але найпростішим способом використання є маска для сухих кінчиків.

 

 Перш ніж зробити таку маску для волосся, потрібно подбати про одяг. Краще накинути на плечі рушник, щоб не забруднитися. Розтопіть масло (можна зробити це теплом рук за допомогою струменя гарячої води (направити струмінь на посудину, в якому міститься масло) або на маленькому вогні; зауважте, що робити це в мікрохвильовій печі не бажано). Нанесіть теплу олію на волосся. Зверніть увагу, що для кращого результату не потрібно використовувати багато продукту, тому що потім буде дуже важко змити його.

 

 Після цього обмотайте волосся харчовою плівкою, загорніть у поліетиленовий пакет або просто надягніть шапочку для душу. Деякі експерти радять додатково прогріти волосся за допомогою фена. Таку маску слід витримати щонайменше дві години. Потім вмийте волосся шампунем як завжди (бажано зробити це двічі, щоб остаточно змити залишки олії). Такі маски потрібно робити кілька разів на тиждень, щоб досягти оптимального результату. Вже після декількох використання волосся стане більш слухняним, а кінчики не такими сухими.

  • Кокосове масло для волосся