Дорогі друзі! Відправка замовлень по Україні відбувається в день замовлення до 17:00, після 17:00 - наступного дня.. 🌷 Доставка, Оплата

Attar Collection

Attar Collection

Арабська культура та традиції відіграють важливу роль у створенні парфумерії. Арабські парфуми мають захоплюючі та унікальні аромати, і несуть при цьому місцеві традиції. Чудові аромати Attar Collection переносять своїм звучанням у чарівну епоху чудових палаців та показують неповторний колорит Сходу.

 

Молодий арабський бренд з'явився у світі парфумерії у 2015 році, і з того моменту хвилює серце самобутністю своїх ароматів, які таять у собі якусь філософію та стиль.

 

Для бренду характерна елітарність продукції, що випускається. Приковує погляд і вводить у благоговіння до дрібниць продуманий дизайн парфумів. Лімітовані атари - справжні перлини парфумерії приховані в розкішних кришталевих флаконах, які прикрашені дивовижним гравіюванням.

 

Парфумована вода створюється під суворим контролем майстрів своєї справи. З особливим трепетом підбираються рідкісні олії та цінні інгредієнти, що створюють багатий та насичений аромат парфумів. Тривале вистоювання компонентів, сучасне обладнання та нові вдосконалені методики дозволяють отримувати стійкі парфуми із незабутнім шлейфом. Арабські парфуми мають сильний аромат, яскраве звучання дає жасмин, троянда, ваніль, бурштин та мускус. Парфуми повністю відрізняються від того, що ви знали раніше. Вони огортають, немов друга шкіра, як туман охоплює вершини гір перед світанком, є досконалими і чистими, як джерельна вода.

 

 


MUSK KASHMIR – один із найсексуальніших ароматів епохи! Аромат, який абсолютно не схожий на все, що ..
0.00грн
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)