Дорогі друзі! Відправка замовлень по Україні відбувається в день замовлення до 17:00, після 17:00 - наступного дня.. 🌷 Доставка, Оплата

Давайте знайомитись !

Вітаю!

Я Ольга, засновниця нового українського бренду PIONNA.

Мені завжди дуже хотілось, щоб на полицях наших магазинів і в салонах краси поруч з зарубіжною якісною продукцією стояли в симпатичних баночках і флаконах наші українські, ніяк не менш ефективні засоби – тому і не менш гідні уваги.

Працюючи з косметикою багато років, вирішила запропонувати своїм клієнткам – українським красуням, котрі високо цінують якість – засоби догляду за волоссям і тілом. Поки що асортимент PIONNA не великий, але ми налаштовані показати, що у нашій країні також можна випускати косметику преміумсегменту. Тим більше, що Україна багата талановитими фахівцями, котрі можуть втілити в життя поставлені перед ними завдання, теоретичні і практичні.

Сьогодні ми представляємо:

-Шампунь для нормального та сухого волосся

-Шампунь для жирної шкіри голови

-Бальзам для нормального та сухого волосся

-Бальзам для жирної шкіри голови

-Зволожувальну маска для волосся

-Гель для душу.

Від 96 до 98% інгредієнтів цих наших засобів мають натуральне походження. Один з найголовніших – екстракт півонії – виробляється в Україні.

При розробці формул та технологій основною задачею була якість продукту. При цьому ми вирішували ще одну проблему багатьох людей, у котрих біля коренів волосся швидко масніє, а далі до кінчиків стає надто сухим. Тому ми хотіли мати такий засіб, котрий би ефективно очищав шкіру голови від надлишків себіуму і при цьому не пересушував волосся. Навіть більше, ми хотіли щоб цей засіб ще й зволожував та живив волосся і дарував йому здоровий блиск з допомогою бальзаму. І нам це вдалося: наші бальзами – як експресмаски для волосся, тому дуже рекомендуємо їх використовувати в парі з відповідним шампунем. Знайомтесь, пробуйте і лишайте свої відгуки – вони нам потрібні!

  • Давайте знайомитись !